ABC PLECAKA W NEPALU! SPRAWDŹ JAK SPAKOWAĆ SIĘ NA WYPRAWĘ

Wycieczki Helikopterem

Czas trwania 3-4 godziny
Poziom trudności łatwa
Maksymalna wysokość 0M.

Posted By
Jan Zagora
One to very successful trek with Gokarna and his staff, this time to Annapurna Base Camp. Not as demanding and risky as Kanchenjunga, some parties suitable even as a family outing, with amazing views and comfortable accommodation. Completed with a week in beautiful Pokhara with... Czytaj więcej
  • Ogólny zarys
Istnieje wiele sposobów na poznawanie Nepalu i nepalskiej części Himalajów. By podziwiać Himalaje i nepalskie krajobrazy możesz teraz skorzystać z przelotu helikopterem!
 Organizujemy wycieczki helikopterem do Everest Base Camp, Annapurna Base Camp, regionu Langtang i gdzie tylko sobie wymarzysz – oczywiście w Nepalu.
 Ten zapierający dech w piersi lot z pewnością będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem pozostającym w pamięci na całe życie.
 Nasza przygoda helikopterem do Everest Base Camp zaczyna się wczesnym rankiem z lotniska w Katmandu. Po około godzinnym locie wylądujemy w Lukli na tankowanie i stąd wyruszamy lecąc bliżej góry Kongde, doliną Gokyo i nad przełęczą Cho La w kierunku Kalapattar i Everest Base Camp.
Wylądujemy na wysokości 5300 metrów, na zboczach Kala Pattar, który jest najbardziej popularnym punktem widokowym wśród wszystkich, którzy są na trekkingu do Everest Base Camp.
Po kilku minutach spędzonych tutaj polecimy następnie w kierunku Everest Base Camp i będziemy kontynuować podróż w kierunku obozu I i obozu II usytuowanych znacząco wyżej, ale tylko przy umiarkowanym wietrze. W przypadku silnego wiatru lot odbywa się bliżej Mt. Nuptse i Chukung Valley i zatrzymamy się na około godzinę w Khumjung Everest View Hotel na filiżankę kawy i śniadanie. To może być jedno z najlepszych śniadań w Twoim życiu -  z widokiem na Mt. Everest, Mt. Lhoste i wiele innych szczytów. Zaraz po śniadaniu będziemy kontynuować nasz powrotny lot do Katmandu.
Jeśli chcesz zobaczyć góry, a nie masz zbyt dużo czasu i nie możesz dołączyć do wypraw trekkingowych, to najlepszym sposobem na zobaczenie Himalajów z bliska jest właśnie przelot helikopterem, który przeniesie nas w górską krainę w zaledwie 3 godziny.
Jest to wyjątkowa propozycja, która pozostanie w pamięci na całe życie.

Galeria

Najważniejsze informacje

Czas trwania: 3-4 godziny
Zakwaterowanie: Hotel
Poziom trudności: łatwa
Rodzaj transportu : helikopter
Liczba osób : 1-3
Start : Katmandu
Koniec : Katmandu

Client's Voice

Manasalu Trek offers you nice panorama of Himalayas including the eight highest peak of the world Mt. Manasalu (8163mtrs) and Annapurna Himalayas Rang Sagar Rimal

Manasalu Trek offers you nice panorama of Himalayas including the eight highest peak of the world Mt. Manasalu (8163mtrs) and Annapurna Himalayas Rang Sagar Rimal

ANNAPURNA PANORAMA YOGA TREK