ABC PLECAKA W NEPALU! SPRAWDŹ JAK SPAKOWAĆ SIĘ NA WYPRAWĘ

Rezerwacje hoteli

Nepal oferuje turystom szeroki wybór form zakwaterowania od hoteli niskobudżetowych począwszy na luksusowych (pięciogwiazdkowych) obiektach kończąc. W szczycie sezonu trudno jest znaleźć dobre miejsce noclegowe, więc aby oszczędzić czas i nie marnować go na znalezienie właściwego hotelu, Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd pomoże ci zarezerwować hotel dopasowany do Twoich potrzeb, wymagań oraz budżetu. W większości hoteli w cenę noclegu wliczone jest śniadanie i bezpłatne Wi-Fi dla gości, ale niektóre hotele niskobudżetowe nie posiadają takich udogodnień. Nawet jeśli hotel nie serwuje śniadań, wystarczy udać się do pobliskiej restauracji lub piekarni i zjeść tam śniadanie złożone z przepysznych wypieków i lokalnych specjałów.


W Nepalu możesz znaleźć oczywiście ekskluzywne hotele z naprawdę ładnym ogrodem i spokojnym otoczeniem - ale nie jest ich zbyt wiele. Znajdziesz pyszne posiłki, spa, basen, saunę itp. Szczególnie w przypadku takich lepszych standardem hoteli należy je rezerwować jak najwcześniej, aby zapewnić sobie miejsce. Współpracujemy z większością hoteli w Nepalu. Kiedy powiesz nam czego oczekujesz – wtedy rezerwujemy hotel zgodny z Twoimi wymaganiami. Hotel to miejsce, gdzie spędzasz jakąś część swoich wakacji, więc ten wybór jest równie ważny. Sam wiesz, jak to jest, gdy źle wybrałeś miejsce na nocleg.
W przypadku skorzystania z naszych usług, w sytuacji, w której coś będzie wpływało na dyskomfort pobytu – wystarczy nam o tym powiedzieć, a my zajmiemy się tym absolutnie najszybciej jak to możliwe, by Twój wyjazd do Nepalu jedynie umilić!
Wszystkie hotele i ośrodki wypoczynkowe w Katmandu oferują bezpłatną przechowalnię bagażu, a co za tym idzie, gdy tylko musisz wyjechać poza Katmandu na dłużej – wszystko czego nie potrzebujesz w dalszej drodze – zostawiasz w hotelu pod kluczem.
Większości turystów, którzy odwiedzają Nepal to Ci, którzy lubią trekkingi i wszelkie zajęcia outdoorowe.
Zakwaterowanie w Himalajach spełnia raczej podstawowe standardy i trudno tutaj o luksusy takie jak w mieście, ale warunki są wystarczające. Te kwatery na trasach trekkingowych w Himalajach, zwane są teahousami – herbaciarniami. Zazwyczaj widok z okien mają dużo lepszy niż hotele w mieście! To prześliczne widoki gór.
W Nepalu wciąż można znaleźć miejsca nawet bez tych podstawowych standardem kwater. Czasami wciąż trzeba wziąć ze sobą namiot i jedzenie. To też swego rodzaju hotel!
Aby uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji hotel – zapraszamy do kontaktu
 
 

 
ANNAPURNA PANORAMA YOGA TREK