ABC PLECAKA W NEPALU! SPRAWDŹ JAK SPAKOWAĆ SIĘ NA WYPRAWĘ

Namaste! Witamy w Nepalu

Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd – witaj w innej rzeczywistości!

Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. obsługuje wyprawy trekkingowe, wycieczki, wspinaczki i szeroką ofertę pakietów wakacyjnych w Nepalu, wśród których znajdziesz również jungle safari, rafting, wszelkie rodzaje wyjazdów połączone ze zwiedzaniem zabytków i poznaniem innych atrakcji. Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. to przede wszystkim nastawienie na Ciebie – powiedz nam o swoich oczekiwaniach co do podróży marzeń, a my to dla Ciebie przygotujemy. Zabezpieczymy wszystkie sprawy związane z transportem, hotelami, pozwoleniami trekkingowymi i wszelkimi innymi, by uczynić Twoje wakacje beztroskimi i niezapomnianymi.
Trasy naszych wypraw trekkingowych po Nepalu zostały przygotowane na podstawie wielu lat własnych doświadczeń zdobytych na szlaku i zrobimy wszystko, aby nasze doświadczenie dostosować do Ciebie – Twoich zainteresowań i czasu jakim dysponujesz. Wystarczy nam powiedzieć czego potrzebujesz i jak chciałbyś spędzić ten czas, a Nepal Excursion Treks Pvt. Ltd. pomoże w zaplanowaniu pakietu wakacyjnego. Chętnie przygotujemy ofertę szytą dokładnie na miarę Twoich potrzeb i możliwości.
Nie wiesz dokładnie czego chcesz, ale czujesz, że powinieneś tam być?
Zadzwoń, napisz, porozmawiaj...
Doradzimy i zaplanujemy wyprawę trekkingową Twojego życia, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, nawet jeśli teraz są jeszcze mgliste i odległe. Jesteśmy po to, żeby nawet najbardziej nierealne marzenia przekuć w rzeczywistość.
Z nami nie ma rzeczy niemożliwych!
Nepal, królestwo Himalajów, ma Wam do zaoferowania wiele wspaniałych doznań!  Osiem spośród czternastu najwyższych gór świata znajduje się właśnie w Nepalu, co sprawia, że gdy myślicie o aktywnym wypoczynku w górach, to jest to strzał w dziesiątkę. Trekkingi po Himalajach potrafią skraść każde serce. Poza niezapomnianymi chwilami spędzonymi na szlakach górskich Nepal przyciąga wyjątkową kulturą, jakże odmienną od tego co znacie na co dzień. Atmosfera tutaj jest zgoła odmienna od tego co jest Wam bliskie na co dzień. Jest po prostu wyjątkowa! To miejsce zauroczy Was i pozwoli oderwać się od zgiełku obecnych czasów.
Nepal to wiele niezapomnianych wspomnień, a wśród nich jedyna w swoim rodzaju kultura i wyjątkowa atmosfera tego miejsca.
Skorzystaj z naszej gościnności i opieki! Jeśli masz pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji!
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających naszą stronę! NAMASTE
 
Naszym celem jest Wasze zadowolenie. Bez tego nasze starania tracą sens.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, grupami oraz instytucjonalnymi i międzynarodowymi operatorami turystycznymi.
ANNAPURNA PANORAMA YOGA TREK